جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36404
  تاریخ انتشار : 1 آبان 1392 9:37
  تعداد بازدید : 385

  جعفرزاده ایمن آبادی:

  رسیدگی قاطع به پرونده برداشت 16 میلیاردی دولت دهم خواسته مردم و مجلس است

  بسیار ضروری است که دستگاه قضا و دیوان محاسبات به جد پرونده برداشت 16 میلیاردی دولت دهم از حساب خزانه را در روزهای آخر کار این دولت پیگیری کنند و این امر خواسته مردم و نمایندگان ملت است.

  رسیدگی قاطع به پرونده برداشت 16 میلیاردی دولت دهم خواسته مردم و مجلس استبه گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به بررسی پرونده برداشت 16 میلیاردی دولت دهم از حساب خزانه گفت: اگر چه گفته می شود بعد از این برداشت این اعتبار عودت داده شده اما نفس این عمل مجرمانه بوده و باید مورد رسیدگی دستگاه قضا قرار گیرد.
  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: بسیار ضروری است که دستگاه قضا و دیوان محاسبات به جد پرونده برداشت 16 میلیاردی دولت دهم از حساب خزانه را در روزهای آخر کار دولت پیگیری کنند و این امر خواسته مردم و نمایندگان ملت است.
  جعفر زاده ایمن آبادی تصریح کرد: برخورد قضایی با رییس دولت دهم نشان می دهد که در این کشور قانون حرف اول و آخر را می زند و مسئولان نباید فکر کنند به پشتوانه پست های اجرایی می توانند خلاف قانون رفتار کنند.
  وی ادامه داد: هر چقدر مسئولیت یک نفر بیش تر باشد تخلف وی به دلیل آثار تخریبی بیش تر و بزرگ تر است و دستگاه قضا باید با ثبات و تحکیم بیش تری با وی برخورد کند و شدت مجازات نیزباید برای مقامات مسئول شدید تر باشد.
  به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که دستگاه قضا باید با پیگیری جدی تخلفات احمدی نژاد نشان دهد که فرقی بین مسئولان و مردم در رسیدگی به تخلف نیست، گفت:به هیچ عنوان نباید در رسیدگی به تخلفات رییس دولت دهم کوتاهی کرد و باید مطابق و در چهارچوب قانون بدون توجه به سمت اجرایی وی در گذشته  با او برخورد شود ./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28630064
اکنون :
61