جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36409
  تاریخ انتشار : 1 آبان 1392 9:49
  تعداد بازدید : 517

  فلاحی باباجان:

  خرید و فروش امتیاز مسکن مهر قانونی نیست/ بازار سیاه خرید و فروش امتیاز

  عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به غیرقانونی بودن خرید و فروش امتیاز مسکن مهر، گفت: قرارداد مسکن مهر 99 ساله بوده و قانون هیچگونه اجازه ای برای خرید و فروش مسکن مهر به افراد نداده است.

  خرید و فروش امتیاز مسکن مهر قانونی نیست/ بازار سیاه خرید و فروش امتیازعباس فلاحی باباجان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه طرح مسکن مهر برای جلوگیری از دلالی در بازار مسکن بوجود آمد، گفت: قرارداد مسکن مهر 99 ساله بوده و قانون هیچگونه اجازه‌ای برای خرید و فروش مسکن مهر به افراد نداده است.

  نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، افزود: متاسفانه اقدامات و مصاحبه‌های برخی مسئولین اجرایی دولت دهم باعث شد تا دست برخی سودجویان و فرصت طلبان برای دلالی در بازار مسکن مهر گشوده شود که خوشبختانه این افراد نتوانستند به اهداف خاص خود برسند.

  وی تصریح کرد: در شرایط فعلی بسیاری از واحدهای مسکونی مسکن مهر به متقاضیان واگذار نشده که می‌طلبد وزارت راه و شهرسازی برای جلوگیری از ورود افراد سودجو برای خرید و فروش آنها، مدیریت مناسبی را ایجاد کند.

  فلاحی باباجان اظهار کرد: متاسفانه برخی افراد فرصت طلب با استفاده از راهکارهای غیرقانونی درصدد خرید و فروش امتیاز مسکن مهر هستند که وزارت راه و شهرسازی باید نسبت به این مهم حساس باشد.

  این نماینده مردم در مجلس نهم، عنوان کرد: افزایش قیمت مسکن و اجاره بها نیز یکی از دلایلی است که باعث می‌شود دلالان وارد بازار مسکن شوند و از این آب گل آلود به برخی خواسته‌های خود دست پیدا کنند.

  عضو کمیسیون عمران مجلس، خاطر نشان کرد: نمایندگان و اعضای کمیسیون عمران مجلس به شدت مخالف خرید و فروش امتیاز مسکن مهر هستند، چراکه این حرکت به طور حتم به افزایش دلالی در بازار مسکن کمک کرده و سودی را نیز نصیب اقشار فاقد مسکن و اجاره نشین کشور نخواهد کرد./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28630064
اکنون :
65