جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36446
  تاریخ انتشار : 1 آبان 1392 12:50
  تعداد بازدید : 326

  نوبخت:

  حذف بخش پایانی تبصره 1 مغایرتی با قانون برنامه پنجم توسعه ندارد

  سخنگوی دولت با بیان اینکه حذف بخش پایانی تبصره 1 بند (7-2) لایحه بودجه سال 92 مغایرتی با قانون برنامه پنجم توسعه ندارد، گفت: دولت با حذف بخش هایی از بند 1 از قید برخی قیدها رها می شود.

  حذف بخش پایانی تبصره 1 مغایرتی با قانون برنامه پنجم توسعه نداردبه گزارش خبرگزاری خانه ملت،محمدباقر نوبخت در نشست علنی امروز (چهارشنبه اول آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی لایحه اصلاحیه بودجه سال 92 درباره پیشنهاد حذف تبصره 1 بند (7-2) گفت: در این بند تسریع در راستای اجرای بند (ل) ماده 224 قانون برنامه پنج ساله پنجم و کاهش تخصیص اعتبار هر یک از ردیف های طرح های تملک دارایی ها سرمایه مندرج در پیوست تا 10 درصد صرفا برای افزایش به سقف اعتبار تخصیص شده است.

  وی ادامه داد: دولت اساسا پیشنهادی برای حذف این تبصره را ندارد و همچنان بر باقی ماندن آن اعتقاد دارد و تنها در پایان این تبصره خواستار برطرف شدن مشکلاتی را که که برای دولت ایجاد می کند را خواستار هستیم.

  سخنگوی دولت، تصریح کرد: اگر بخش پایانی این تبصره حذف شود مغایرتی با قانون برنامه پنجم توسعه ندارد تنها دولت می تواند با رهایی از قیدی که در بخش پایانی تبصره وجود دارد طرح های مهم را در سال های آتی به پایان برساند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28630064
اکنون :
38