جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36475
  تاریخ انتشار : 1 آبان 1392 16:39
  تعداد بازدید : 588

  ابتکار خبرداد:

  پیگیری کاهش آلودگی تهران در عالی ترین سطح

  رئیس سازمان محیط زیست از پیگیری کاهش آلودگی تهران در عالی ترین سطح خبر داد.

  abdolvahed mirzazadeh-26-16.JPGبه گزارش سرویس«شهری» ایسنا، معصومه ابتکار - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کاهش آلودگی شهر تهران، در عالی‌ترین سطح مورد توجه ماست، گفت: هفته آینده با حضور وزرای مربوطه و همچنین شهرداری تهران و دیگر مسئولان مربوطه جلسه‌ای در ارتباط با آلودگی تهران و تلاش برای کاهش آن برگزار خواهیم کرد.
  هفته آینده با حضور وزرای مربوطه و همچنین شهرداری تهران و دیگر مسئولان مربوطه جلسه‌ای در ارتباط با آلودگی تهران و تلاش برای کاهش آن برگزار خواهیم کرد

  ابتکار همچنین با بیان اینکه 7 شهر ایران به عنوان شهرهای آلوده محسوب می‌شوند، گفت: برنامه‌هایی برای کاهش آلودگی این شهرها داریم.

  وی افزود: در سال‌های گذشته برنامه‌هایی برای کاهش آلودگی این شهرها وجود داشت که متاسفانه همه برنامه‌ها متوقف شده بود و ما در تلاش هستیم که این برنامه‌ها را دنبال کنیم.

  وی همچنین به نقش و مشارکت مردم در راستای کاهش آلودگی اشاره کرد و بر اهمیت استفاده شهروندان از حمل‌ونقل‌های عمومی به منظور کاهش آلودگی تاکید کرد.

  ابتکار همچنین به اهمیت حفظ تنوع زیستی در سطح کشور نیز تاکید کرد و در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت یوزپلنگ آسیایی در کشور نیز گفت: پیگیر وضعیت یوزپلنگ آسیایی هستیم.

  وی گفت:‌سیاست‌گذاری‌های مربوطه در بخش حیات وحش و تنوع زیستی را دنبال می‌کنیم.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28630244
اکنون :
58